Implanty

Wygląd naszego uzębienia w znaczący sposób wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Pełen garnitur zębów poprawia jakość życia, zaś ubytki w uzębieniu obniżają poczucie własnej wartości, a także powodują problemy z prawidłowym przeżuwaniem pokarmów.
Pracujący w naszym centrum lekarze należą do najlepszych stomatologów w Warszawie. Jedną z usług, jakie proponujemy naszym Pacjentom, jest odtworzenie uzębienia za pomocą implantów.
W CCS Ludna w Warszawie lekarze posiadają duże doświadczenie we wszczepianiu implantów.
Metoda wszczepiania implantów posiada wiele zalet. Można ją stosować nie tylko do odtwarzania pojedynczego zęba czy kilku brakujących, ale i w przypadku całkowitego bezzębia. Implanty przywracają w 100 % siłę żucia, przy czym w przypadku protez jest to tylko 30-50%. Implanty zębów w niczym nie różnią się wyglądem i funkcjonalnością od prawdziwych zębów. Wszczepienie implantów nie powoduje uszkodzenia zębów sąsiednich.
Jeśli poszukują Państwo w Warszawie gabinetu, w którym wszczepia się implanty, zachęcamy do umówienia się na wizytę.
Należy pamiętać, by przed zaplanowanym wszczepieniem implantów wyleczyć próchnicę, a także ewentualne stany zapalne w jamie ustnej.
Implanty wszczepiamy w znieczuleniu miejscowym w naszym centrum stomatologicznym w Warszawie. Nie zachodzi potrzeba zastosowania narkozy, gdyż wszczepienie śruby to zabieg porównywalny do usunięcia zęba jednokorzeniowego.
Zapraszamy do naszej kliniki w Warszawie. Pomożemy podjąć najlepszą dla Państwa decyzję dotyczącą wszczepienia implantów.

Copyright © 2023. Całodobowe Centrum Stomatologii.