Protetyka

Protetyka stomatologiczna jest dziedziną zajmującą się rekonstruowaniem uszkodzonych i odtwarzaniem brakujących zębów.

Ubytki w uzębieniu to problem natury estetycznej i zdrowotnej. Brak zębów upośledza funkcję żucia, co negatywnie oddziałuje na pracę całego układu trawiennego. W miejscu ubytku natomiast zachodzi proces zaniku kości. W CCS Ludna w Warszawie-Śródmieściu świadczymy profesjonalne usługi z zakresu protetyki stomatologicznej. Cennik usług znajdą Państwo na naszej stronie (zakładka „Cennik”).

Protezy dentystyczne - dla kogo?

Gabinet protetyki stomatologicznej

Nowoczesne protezy dentystyczne wyglądają bardzo naturalnie i pozwalają na całkowicie normalne funkcjonowanie. To dobra opcja dla wszystkich naszych pacjentów, którym przeciwwskazania zdrowotne lub różne inne przyczyny nie pozwalają na wszczepienie implantów. Jeśli rozważają Państwo noszenie protezy zębowej, zapraszamy do naszego gabinetu protetycznego w Warszawie-Śródmieściu. Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem poszczególnych usług z zakresu protetyki.

W naszej pracowni protetyki stomatologicznej wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasi Pacjenci zyskują dzięki protetyce nie tylko znacznie większy komfort życia, ale i zdrowie.

Protetyka stomatologiczna w CCS Ludna

W gabinecie CCS Ludna (Warszawa-Śródmieście) świadczymy pełen zakres usług z zakresu protetyki stomatologicznej. Wykonujemy dla Państwa:

  • korony i mosty porcelanowe na metalach szlachetnych,
  • uzupełnienia protetyczne na implantach,
  • protezy ruchome,
  • protezy akrylowe z miękkiego akrylu,
  • protezy bezkramlowe mocowane za pomocą zatrzasków,
  • protezy szkieletowe,
  • wszelkie naprawy protetyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.


Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług protetycznych, np. na założenie protezy, zapraszamy do naszej pracowni protetyki zębowej w Warszawie (Śródmieście, ul. Ludna 10a).

Copyright © 2023. Całodobowe Centrum Stomatologii.